شرکت تجاری سلولز
خانه / پوشک بیبی کینگ / کارخانه تولیدی پوشک بی بی کینگ یزد

کارخانه تولیدی پوشک بی بی کینگ یزد

کارخانه تولیدی پوشک بی بی کینگ یزد واقع گردیده است. این برند با به کارگیری بهترین و بروزترین دستگاه ها و نیروهای مجرب در حال تولید انبوه پوشک است.
البته در حال حاضر هم این کارخانه در حال ترقی بیشتر است، به طوری که در آینده ای نه چندان دور خواهد توانست برای بیش از ۳۰۰ نیرو اشتغال زایی کند.

پوشک بی بی کینگ یزد

کارخانه های تولیدی پوشک

با پیشرفت علم و تکنولوژی در جهان، ایران هم پس از مدت ها به محله ای رسیده است که می تواند اکثر محصولات مورد نیاز مردم را در کشور خودمان تولید کند.
قطعا این موهبت الهی را از مردم غیور و پر تلاش ایرانی داریم، که توانستند با تحصیلات عالیه و تلاش فراوان ایران عزیزمان را به این مرحله از سربلندی برسانند.
کارخانه تولید پوشک هم یکی از هزاران کارخانه ای است، که با تولید ملی توانسته نیاز ایرانی را به تولید خارجی از میان بردارد.
کارخانه های تولید پوشک در سراسر ایران وجود دارند، و دارای بهترین و بروزترین دستگاه ها هستند و از پرسنل های کاری و مجرب برخوردارند.

پوشک بی بی کینگ یزد

نحوه تولید پوشک

تمام محصولات سلولزی بهداشتی ، حتی پوشک بچهها هم از کاغذ تیشو تولید می شوند.
مواد اولیه پوشک ها پس از تیشو؛ مواد جاذب که همان پودر جاذب و مواد سلولزی هستند می باشد. در نهایت پوشش نهایی بروی آن قرار می گیرد.
این کارها در کارخانه پوشک سازی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، و مجرب و کارآزموده ترین متخصص ها و کارکنان تهیه و تولید می شوند.

پوشک بی بی کینگ یزد

پوشک بی بی کینگ یزد

پوشک بی بی کینگ؛ جدید ترین برند پوشک بچه است. کارخانه ی آن در شهر یزد قرار دارد و شامل بهترین و بروزترین دستگاه ها و تجهیزات است.
پوشک های بی بی کینگ از الیاف طبیعی ساخته می شوند، که این الیاف طبیعی از بوجود آمدن حساسیت پوستی در کودکان جلوگیری می نماید.
ظرافت و سبکی پوشک های بی بی کینگ، یکی از بهترین قابلیت های این پوشک هاست. زیرا راحتی کودک در طول روز از همه چیز مهم تر است. با پوشک های بی بی کینگ، کودک اصلا احساس سنگینی و خستگی نمی کند.
پوشک های بی بی کینگ به همین دلایلی که در بالا ذکر شد و اما کیفیت عالی و در نهایت قیمت مناسب، در این مدت کمی که روی کار آمده است، فروش فوق العاده ای داشته و حتی اسم بی بی کینگ همیشه بر روی زبان هاست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097

مطلب پیشنهادی

کارخانه پوشک بی بی کینگ

بزرگترین کارخانه پوشک بی بی کینگ

بزرگترین و تنها کارخانه پوشک بی بی کینگ واقع در یزد است. این کارخانه با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام